Rezidencia Miloslavov - II. etapa v predaji
Rezidencia Miloslavov - rozprávkové bývanie

Chata na Tomkoch s krásnym výhľadom na les a jazero

Cena:
59 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Senica
Obec: Borský Svätý Jur
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 78
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Royal Reality ponúka exkluzívne na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu v rekreačnej oblasti TOMKY, pri obci Borský Svätý Jur. Chata má krásny výhľad na horné jazero, ktoré je 15 metrov pred chatou, má vlastné upravené trávnaté mólo až k vode a priamo nad chatou už začína les.

Zastavaná plocha chaty je 44 m2 , zvnútra je obložená drevom.
Chata má tri podlažia, na prízemí sa nachádza odkladací priestor, technický kút s novým kotlom na ohrev teplej vody, kachle ústredného kúrenia na tuhé palivo, kuchynka, jedáleň s barovým pultom. Na prvom podlaží je veľká obývačka s krbom a s terasou, orientovanou priamo k jazeru, nová kúpeľňa so sedacou vaňou, umývadlom a toaletou, druhé podlažie je spací priestor rozdelený na dve časti, tiež s výhľadom na jazero. Pri chate je vonkajšie sedenie, vedľa neho skalka, kôlnička na odkladanie náradia, pod terasou sa nachádza garáž, používaná ako ďalší odkladací priestor. Chata má elektrickú prípojku, voda je do chaty dodávaná z novej vŕtanej studne pomocou čerpadla s kompenznou nádobou. Staršia studňa sa používa na polievanie. Kanalizácia je riešená žumpou.

Prostredie, v ktorom sa chata nachádza, je tiché, malebné, idylické, ponúka možnosti cyklistiky, turistiky, hubárčenia, rybolovu, zimného korčuľovania a bežkovania.
.
Rekreačná oblasť TOMKY sa nachádza medzi obcami Borský Svätý Jur a Studienka, je vzdialená 50 km od Bratislavy, 15 km od hraníc s Rakúskom /Moravský Sv. Ján - Hohenau/ a 25 km od hraníc s ČR /Kúty - Břeclav/.

Kompletná cena vrátane provízie realitnej kancelárie a právneho servisu je 59 000 € .

Maklér:

makler
Petra Uhlárová
0907319846
petra.uhlarova-ZVNC-royalreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.